Nasze realizacje

Dodajemy tu nasze najciekawsze realizacje

14 styczeń 2018 Published in BLOG Written by 

Oklejanie witryn Rzeszów

Rate this item
(0 votes)

Wyklejenie witryn jest bardzo popularną formą rezentacji produktów i usług firmy. Z wyklejonymi witrynami spotykami się w galeriach handlowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, stosują tą formę supermarkety, małe i większe sklepy, punkty usługowe itd.

W oklejaniu witryn korzysta się kilku rodzaju folii:

Wyklejanie witryn folią OWV

To tak zwana folia dziurkowana. Jej cechą charakterystyczną jest to, że w ciągu dnia z zewnątrz widać reklamę, ale od wenątrz lokalu widać to co jest na zewnątrz. Sytuacja zmienia się jednak po zmroku, bo gdy wewnątrz lokalu jest jasno, a na zewnątrz już ciemno to z pola widać wszystko co dzieje się w śroku, a z kolei ze środka nic nie widać na zewnątrz.

 

Wyklejanie witryn folią pełną

Używa się najczęściej folii monomerowych lub polimerowych, można zakleić witryny częściowo lub w całości. Te folie nie przepuszczają światła, albo przepuszczają go bardzo mało i przez te folie nic nie widać.

 

Wyklejanie witryn folią szronioną, frosted

W przypadku folii szronionej stosuje się wiele kombinacji, mozna wykleić witryny w calości, celem zachowania prywatności, wyciina się w niej też wzory, logopyty, czy tekst.

Folii szronionej często używa się jej do celów dekoracyjnych.

 

Wyklejanie witryn foliami plotowanymi

 Używa się w tej technice folii barwionych w masie, krótko lub śrenio okresowych. Wycina się z tych folii logotypy, wzory lub litery. Często są używane do wszelkiego rodzaju promocji w sklepach, gdzie doskonale prezentują się na witrynach.

 

Last modified on sobota, 20 styczeń 2018 17:43

Nasze strony:

abc