Oklejanie samochodów ciężarowych

 

Reklama na samochodach ciężarowych jest skuteczną formą, a przedewszystkim mobilnym sposobem reklamy docierającym do szerokiej grupy odbiorców. Pozwala na bardzo efektowne wykorzystywanie nieużywanych powierzchni na samochodach firmowych. Reklama mobilna to nie tylko oklejanie samochodów osobowych ale również ciężarowych, odstawczych oraz autobusów. Nasza oferta reklam dopasowna jest indywidualnie do potrzeb klienta oraz konkretnego modelu samochodu, naczepy. Oferujemy reklamy na pojazdach dużego formatu.

Mobilna reklama może być umieszczona na karoserii, plandekach, zabudowach, bądź szybach. Do oklejania samochodów ciężarowych używamy różnych rodzajów folii, które dobierane są do oczekiwań klienta oraz w zależności od kształtu oklejanego pojazdu oraz czasu jaki ona ma być wyeksponowana.

Podstawowymi rodzajami folii do oklejania pojazdów są folia polimerowa i folia wylewana oraz folia OWV (folia okienna przepuszczająca światło).

Bardzo często samochody ciężarowe okleja się w celach tunningu optycznego. Wykonujemy autorskie projekty oraz adaptujemy projekty wskazane przez klienta. Tak oklejony ciągnik siodłowy jest oryginalny i zwraca na siebie uwagę.

 

OKLEJANIE SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - GALERIA

 

Nasze strony:

abc