Kasetony reklamowe są bardzo często wybieraną folrmą reklamy zewnetrznej jak i wewnęrznej. Wykonywane są praktycznie dla klientów z każdej branży.

Kasetony reklamowe wykonuje się obecnie w kilku technologiach:

Kasetony reklamowe z dibondu

kasetony reklamowe rzeszow

Od kilku lat liczba wykonywanych powoli rośnie w sosunku do innych. Jest to zasługa coraz większej dostępności dibondu oraz frezarek CNC, bez których produkcja takich kasetonów reklamowych jest niemożliwa. Dzieki tym maszynom w dibondzie jesteśmy w stanie wyciąć niemal każy napis i logo.

Ta forma kasetonów reklamowych jest najbardziej etetyczna ze wszytkich form. Nie posiadają widonej ramy konstrukcyjnej jak w przypadku kasetonów wykonywanych z profli aluminiowych. Tuli co przechodzi pod kątem prostym na wszystkie cztery boki bez łączeń. Wszytko za sprawą wykonania frezu i odpowiedniecgo gięcia i łaczenia dibondu.

Elementami, które w tch kasetonach są podświetlane, to te które zostały przednio wyfrezowane. Powierzchnie wykleja się od spodu nieco większym kawałkiem plexi opal, lub koloryzowanego (powinno uzywać się plexi wylewanego, a nie ekstrudowango, które jest zdecydowanie wytrzymalsze na warunki atmosferyczne i zmiany temperatury).

Efektem świetlnych jaki uzsyskujemy rzy kasetonach z dibondu to świecące wyfrezowane i podklejne napisy i loga. Efekt zawsze jest rewelacyjny!

Najwiekszym jednolitym kasetonem reklamowych z dibondu jest wymiar 385x130cm, przy założeniu że głębokość kasetonu wynosi 10cm. Standardowo płyta dibondu ma wymiar 405x150cm.Przy stosowaniu mniejszych głęgokości należy stosować odpowiedniu dobrane moduły LED.

Kasetony z dibondu bardzo często stosuje się jako reklamy stoisk w galeriach handlowych, jako reklamy sklepów spozywczych, firm produkcyjnych i usługowych. Stanowią część składową pylonów/totemów reklamoych.

Kasetony reklamowe z profili aluminiowych

kasetony reklamowe rzeszów
Jeszcze kilka lat temu była to jedna z najczęstszych form wykonywania kasetonów reklamoych.

Obecnie wykonuje się je nieco rzadziej ze względu na rosnacą popularność kasetonów z dibondu. Czasem jednak warto pokusić się o taką technikę, tak jak w przypadku zdjęcia obok na którym pokazane są kasetony w tej technice, a efekt jest niemal oszałamiający :)

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

litery swietlne rzeszów
Litery świetlne
są jednym z najbardziej prestiżowych form reklamy zewnętrznej, a tym bardziej świetlnej. Litery świetlne najczęściej wykonuje się dla hoteli, fabryk i sklepów, królują one na elwacjach galerii handlowych. 

Przestrzenne litery podświetlane pozwalają na oryginalność firmy i bardzo efektywnie przyciągają wzrok. Można wykonać praktycznie dowolny kształt litery, bądź danego elementu logo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

 

Reklama na samochodzie czyli technologia oklejania samochodów folią jest całkowicie bezpieczna dla karoserii Twojego samochodu i odwracalna. Zawsze możesz wrócić do oryginalnego koloru. Gdy znudzi Ci się motyw możesz powrócić do oryginalnego koloru twojego pojazdu lub okleić samochód w całkowicie inny sposób.

 

Trafiając tutaj na pewno zadawałeś sobie pytanie jakimi foliami okleić swój samochód, motocykl albo jeszcze coś innego. Oklejanie pojazdów można wykonać z paru powodów, np.:

  • zmiana koloru
  • tunning optyczny
  • zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi
  • i najczęściej stosowany to grafika reklamowa.