Nasze realizacje

Dodajemy tu nasze najciekawsze realizacje

06 listopad 2016 Published in Reklamy świetlne Written by 

Litery świetlne rzeszów

Rate this item
(0 votes)

litery swietlne rzeszów
Litery świetlne
są jednym z najbardziej prestiżowych form reklamy zewnętrznej, a tym bardziej świetlnej. Litery świetlne najczęściej wykonuje się dla hoteli, fabryk i sklepów, królują one na elwacjach galerii handlowych. 

Przestrzenne litery podświetlane pozwalają na oryginalność firmy i bardzo efektywnie przyciągają wzrok. Można wykonać praktycznie dowolny kształt litery, bądź danego elementu logo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Techniki wykonania liter świetlnych

KONSTRUKCJA

Litery podświetlane wykonuje się najczęśćiej z taśmy alurapid. Większość firm na rynku wykonuje litery właśnie w tej technologii. My wykonujemy litery również z blachy ocynk, która stanowi bardzo trwałą konstrukcję litery świetlnej wtrzymującej kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

LICO

plexi perspex litery swietlne rzeszów

Jako lico zarówno w technologii alurapid jak i z blachy wykonane jest z plexi. Wykorzystuje się plexi:

- w danym kolorze z gotowej palety producenta,
- wyklejenie plexi opal folią translucentną,
- wyklejenie plexi wydrukiem do podświetleń.
Ważne jest, aby wykorzystwać plexi wylewną a nie ekstrudowaną, co ma ogromny wpływ na trwałość i jakość lica, a co za tym idzie - gwarancja.

Jednym z najciekawszych plexi jest plexa typu "DAY & NIGHT", potocznie zwana plexi black&white. Daje ona niesamowity efekt ponieważ w dzień jest czarna a w nocy przy zastosowaniu odpowiednich modułów LED świeci białym światłem.

OŚWIETLENIE

LED, LED, LED! Ale jaki? Tylko i wyłącznie moduły ledowe. Dokładny wybór zależy od specyfikacji danego elementu, jego powierzchni i głębokości. Jednak zawsze należy stosować moduły wodoodporne i z minimum 3-letnim okresem grwarancyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Last modified on sobota, 20 styczeń 2018 17:44

Nasze strony:

abc