06 listopad 2016 Published in Reklamy świetlne Written by 

Litery świetlne rzeszów

Rate this item
(0 votes)

litery swietlne rzeszów
Litery świetlne
są jednym z najbardziej prestiżowych form reklamy zewnętrznej, a tym bardziej świetlnej. Litery świetlne najczęściej wykonuje się dla hoteli, fabryk i sklepów, królują one na elwacjach galerii handlowych. 

Przestrzenne litery podświetlane pozwalają na oryginalność firmy i bardzo efektywnie przyciągają wzrok. Można wykonać praktycznie dowolny kształt litery, bądź danego elementu logo. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Techniki wykonania liter świetlnych

KONSTRUKCJA

Litery podświetlane wykonuje się najczęśćiej z taśmy alurapid. Większość firm na rynku wykonuje litery właśnie w tej technologii. My wykonujemy litery również z blachy ocynk, która stanowi bardzo trwałą konstrukcję litery świetlnej wtrzymującej kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

LICO

plexi perspex litery swietlne rzeszów

Jako lico zarówno w technologii alurapid jak i z blachy wykonane jest z plexi. Wykorzystuje się plexi:

- w danym kolorze z gotowej palety producenta,
- wyklejenie plexi opal folią translucentną,
- wyklejenie plexi wydrukiem do podświetleń.
Ważne jest, aby wykorzystwać plexi wylewną a nie ekstrudowaną, co ma ogromny wpływ na trwałość i jakość lica, a co za tym idzie - gwarancja.

Jednym z najciekawszych plexi jest plexa typu "DAY & NIGHT", potocznie zwana plexi black&white. Daje ona niesamowity efekt ponieważ w dzień jest czarna a w nocy przy zastosowaniu odpowiednich modułów LED świeci białym światłem.

OŚWIETLENIE

LED, LED, LED! Ale jaki? Tylko i wyłącznie moduły ledowe. Dokładny wybór zależy od specyfikacji danego elementu, jego powierzchni i głębokości. Jednak zawsze należy stosować moduły wodoodporne i z minimum 3-letnim okresem grwarancyjnym.

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Last modified on sobota, 20 styczeń 2018 17:44

Nasze strony:

abc